Nie zostanie zrealizowany projekt przebudowy targowiska przy ul. Wyszyńskiego. Władze miasta zdecydowały się na rezygnację z tej inwestycji.
Generalnej przebudowy ronda u zbiegu ul. Witkowskiej i Wrzesińskiej w najbliższym czasie nie będzie, a na naprawę ubytków trzeba poczekać - tak informuje zarządca drogi.
Malowaniem oznakowania poziomego dobiegły końca prace związane z remontem pierwszego odcinka ul. Witkowskiej.
Otrzymane dofinansowanie pozwoli gminie Gniezno na kompleksowe przebudowanie wąskiej i dziurawej drogi prowadzącej przez Krzyszczewo - od drogi powiatowej Gniezno - Zdziechowa, przez tory, rzekę aż do wiaduktu S5 w rejonie Pyszczyna.
Płyty są krzywe. Nawierzchnia się zapada. Beton kruszeje. Fontanna nie działa. Taki jest obraz placu przed teatrem dobre trzy lata po jego ukończeniu. 
Nowy ośrodek rekreacyjno-edukacyjny ma powstać w Lesie Miejskim. Wszystko dzięki grantowi od Fundacji Pracowniczej firmy Velux.
Za kwotę przeszło 1 mln 230 tys. złotych przebudowane zostaną chodniki oraz uregulowane miejsca postojowe wzdłuż ul. Grzybowo między ul. Łącznica a św. Jana.
Powoli wyrastają mury nowego skrzydła Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Czarnieckiego. Inwestycja o wartości 20 mln złotych powstanie w sporej części dzięki rządowym dofinansowaniom.
Strona 1 z 191

Ostatnio dodane