Jesteś tutaj:Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

Kilkudziesięciu miłośników jazdy rowerami górskimi wyruszyło w pierwszą wspólną wyprawę, inaugurując tym samym nowy sezon.

niedziela, 26 marca 2017 00:00

śp. Waleria Nowakowska

  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 24 marca 2017 roku zasnęła w Bogu opatrzona Sakramentami świętymi Waleria Nowakowska...

niedziela, 26 marca 2017 13:49

Rodzinne budowanie... wikińskiej łodzi

Waleczność historycznych wikingów nie byłaby możliwa, gdyby nie ich łodzie - drakkary, których papierowe modele wykonywali wspólnie uczestnicy warsztatów w gnieźnieńskim Muzeum.

niedziela, 26 marca 2017 10:55

Sztywny Pal Azji wystąpił w Młynie

W ponad rok po ostatniej wizycie w Grodzie Lecha, do Gniezna ponownie zawitała legenda polskiego rocka - po raz kolejny do "Młyna" przybył też komplet publiczności.

niedziela, 26 marca 2017 11:28

Spotkanie ze Stanisławem Krajskim

W sobotni wieczór w murach CK eSTeDe odbyło się spotkanie z historykiem filozofii i publicystą Stanisławem Krajskim, który przyjechał do Gniezna z krótkim wykładem.

W podróż po historii cmentarza św. Piotra udali się wszyscy ci, którzy wzięli udział w piątkowym spotkaniu, zorganizowanym w Instytucie Kultury Europejskiej. Była to okazja do wspomnienia zmarłych gnieźnian, ale i tego, z jakim szacunkiem traktujemy pamięć o nich.

sobota, 25 marca 2017 13:19

Tłumy na drzwiach otwartych w Ekonomiku

Przyszli absolwenci gimnazjów dość licznie przybyli w sobotnie przedpołudnie do gnieźnieńskiego Ekonomika na przygotowane specjalnie dla nich wydarzenie, przybliżające ofertę edukacyjną szkoły.

W piątkowy wieczór w Klubie Lokomotywa przed gnieźnieńską publicznością po raz drugi w historii zaprezentowała się wyjątkowa w swojej twórczości grupa - Bracia Figo Fagot.

sobota, 25 marca 2017 09:34

Ostatni mecz MKS-u Urbis w Gnieźnie

Sezon II ligi piłki ręcznej kobiet powoli dobiega końca. Przed gnieźnieńskimi szczypiornistkami już tylko dwa mecze. Jeden z nich odbędzie się już w najbliższą niedzielę (26 marca) w hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego 4. Rywalem MKS-u Urbis będzie Sparta Gubin.

sobota, 25 marca 2017 08:46

Po potrąceniu psa wyrzucił go do rowu

Odpowiedzialność z kodeksu wykroczeń za nie zachowanie środków ostrożności przy trzymaniu psa i zarzut znęcania się nad tym zwierzęciem może usłyszeć mieszkaniec gminy Trzemeszno. 

Strona 1 z 523

Ostatnio dodane