Jesteś tutaj:Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

Triumfem gnieźnian zakończył się niedzielny mecz z gośćmi z Poznania. Skorpiony, mimo iż pokazały chęć do walki i bardzo długo  spędzały sen z powiek gospodarzy, ostatecznie musiały ulec Orłom.

niedziela, 28 maja 2017 00:00

śp. Tadeusz Kaczmarek

  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 25 maja 2017 roku zasnął w Bogu opatrzony Sakramentami świętymi Tadeusz Kaczmarek...

Od zapachu kiełbasy „spod lady” i muzykę lat 80., poprzez stroje z epoki, Fiata 126 czy meble po czyn społeczny i transparenty z okazji „1-maja” – tak w skrócie można opisać wehikuł czasu, jakim w sobotni wieczór wybrali się wszyscy uczestnicy Nocy Muzeów, która odbyła się w Muzeum Początków Państwa Polskiego.

sobota, 27 maja 2017 13:20

PWSZ świętowało swój dzień

W murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej odbyło się święto uczelni, w ramach którego miał miejsce 9. Bieg im. Hipolita Cegielskiego oraz konkurs wiedzy o tym wybitnym Wielkopolaninie.

W sobotnie przedpołudnie 27 maja z Gniezna wystartowała osiemnasta edycja Gnieźnieńskiego Rajdu Rowerowego, organizowanego przez tutejsze koło Polskiego Klubu Ekologicznego oraz Miasto Gniezno.

W piątkowe południe odbyła się kolejna rozprawa przeciwko Krzysztofowi L. oraz Janowi J., oskarżonym o bestialskie zamordowanie dwóch psów w grudniu 2015 roku. Sprawcy czekają już na wyrok.

Policjanci z Poznania zatrzymali 2 osoby, które są podejrzewane o wyłudzenia pieniędzy metodą „na mechanika”. To mieszkańcy Gniezna - ci sami, którzy kilka dni temu zostali zatrzymani także w Łodzi.

„Ukradłem rower” - tymi słowami zwrócił się do oficera dyżurnego 32-letni mężczyzna, który przyszedł w czwartkowe popołudnie do gnieźnieńskiej komendy.

piątek, 26 maja 2017 00:00

śp. Czesława Kapela-Tok

  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 24 maja 2017 roku zasnęła w Bogu opatrzona Sakramentami świętymi Czesława Kapela-Tok...

To był ułamek sekundy, który zadecydował o losie młodych ludzi. Złapane pobocze, uderzenie w barierki i wypadnięcie z drogi w dół wąwozu. Dziś mijają 33 lata od tragicznego wypadku koło Mielna niedaleko Gniezna, w którym zginęło kilka osób, a kilkadziesiąt zostało rannych.

Strona 1 z 562

Ostatnio dodane