Jesteś tutaj:Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

Na nic podpisy rodziców i opinie wydane przez związki. Radni większością ostatecznie zdecydowali: Gimnazjum nr 2 nie zostanie przekształcone w Szkołę Podstawową nr 4, a tym samym rozpoczyna się etap likwidacji placówki przy ul. Pocztowej.

środa, 22 lutego 2017 12:09

Zderzenie na ul. Kościuszki

W środowe przedpołudnie na ul. Kościuszki doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala.

W sobotę 18 lutego w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie odbył się III i ostatni turniej XVI Grand Prix Orlików w Piłce Nożnej o Puchar Prezesa WZPN pod patronatem Starosty Poznańskiego Jana Grabkowskiego.

środa, 22 lutego 2017 10:22

Zatrzymany z narkotykami na środku ulicy

Gnieźnieńscy policjanci w trakcie patrolu na ulicach miasta zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki.

środa, 22 lutego 2017 09:11

Rodzice apelują do radnych miejskich

Rodzice uczniów, którzy są zainteresowani nauką w szkole przy ul. Pocztowej, apelują do radnych o nielikwidowanie tej placówki.

Funkcjonująca od niespełna roku na terenie Gniezna organizacja Skauci Europy rozwija swoje skrzydła. Teraz młodzi ludzie postanowili zaopiekować się opuszczonymi grobami powstańców styczniowych.

środa, 22 lutego 2017 13:13

Zmiana warty w Biurze Rady Miasta

Po wielu latach pracy na stanowisku kierownika Biura Rady Miasta na emeryturę odchodzi Jacek Bogacz. Wiemy już, kto go zastąpi na tym stanowisku.

Po kilku godzinach zapoznawania się z projektami, rozstrzygnięto studencki konkurs na pomysły rewitalizacji fragmentu miejskiej starówki. Niektóre z nich zostaną zrealizowane.

wtorek, 21 lutego 2017 13:47

Tydzień pomocy ofiarom przestępstw

W dniach od 21 do 26 lutego w Komendzie Powiatowej Policji wszystkie osoby, chcące uzyskać pomoc w przypadku pokrzywdzenia przestępstw, będą mogły uzyskać poradę.

wtorek, 21 lutego 2017 00:00

śp. Maria Walczak

  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 17 lutego 2017 roku zasnęła w Bogu Maria Walczak...

Strona 1 z 502

Ostatnio dodane