czwartek, 28 listopada 2013 16:22

Ulica Barciszewskiego z przebudowaną kanalizacją

 

19 listopada 2013 roku zakończono realizację zadania inwestycyjnego "Odwodnienie terenu wraz z przebudową kanalizacji sanitarnej przy ulicy Barciszewskiego w Gnieźnie".

Inwestycja miała na celu odprowadzenie do istniejącego zbiornika wodnego wód opadowych z terenu przy garażach oraz przebudowę istniejącego kolektora kanalizacji sanitarnej.

W ramach przedmiotowej budowy ułożono kanalizację deszczową wraz z uzbrojeniem o łącznej długości 357 metrów oraz rozbudowano istniejący zbiornik wód opadowych. Jednocześnie ze zbiornika wykonano przelew nadmiaru wód opadowych do miejskiej sieci kanalizacji deszczowej. Przebudowano również odcinek kanału sanitarnego o długości 167 m, biegnącego pomiędzy garażami, poprzez wymianę rurociągu wraz z jego wzmocnieniem i ociepleniem. Drogę przejazdową pomiędzy garażami wykonano z nawierzchni asfaltowej. Łączny koszt zadania wyniósł 283.221,05 zł.

źródło: Urząd Miejski w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane