środa, 26 lutego 2014 07:38

Laureatka The Voice of Poland w pierwsze urodziny UKF!

 
Monika Szczot Monika Szczot fot. nadesłana

W sobotę 22 lutego 2014 roku odbył się koncert laureatki The Voice of Poland - Moniki Szczot.

Uczestniczka programu brała udział w licznych festiwalach o zasięgu ogólnopolskim, m.in. w "40 lat minęło" emitowanego przez TVP2, gdzie zaśpiewała u boku największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. 

Pochodząca z Kalisza młoda kobieta, po oryginalnym wykonaniu Follow Rivers Lykke Li (które zaprezentowała również w Pierwszej Stolicy) dostała się do drużyny Justyny Steczkowskiej i to właśnie z nią Monika Szczot miała okazję współpracować i śpiewać; w programie dotarła do występów na żywo.

Zespół wraz z wokalistką przyjechał do Gniezna dzień przed koncertem, podczas którego ta piękna kobieta chwaliła i dziękowała za gościnę właścicieli restauracji.

Tak się złożyło, że 22 lutego przypadały pierwsze urodziny UKF, z tej okazji nasz gość zadedykował niezwykle spokojne Happy Birthday całej ekipie tworzącej club&restaurację. 

Dziewczyna wykonała wszystkie piosenki w języku angielskim, oprócz jednej - Jeszcze ten jeden raz Ani Dąbrowskiej. 
Większość utworów jakie usłyszeliśmy to te, które wykonywała w trakcie programu. 
Peggy Lee - Fever, Gabriella Climi - Sweet About Me, Naughty Boy ft. Emeli Sande - Lifted, Bruno Mars - Locked Out Of Heaven i Alicia Keys - Girl On Fire, to te utwory zachwyciły gnieźnieńską publiczność. 

Można by obawiać się wykonania dość trudnej piosenki jaką jest Girl On Fire, ale ku zaskoczeniu wszystkich wokalistka pięknie zaśpiewała utwór. 

Niezaprzeczalnie Monika Szczot ma wielki talent, cudownie mocny głos, który świetnie brzmi w wysokich partiach. W jej wykonaniach słychać, że w warsztacie piosenkarki maczała palce Justyna Steczkowska ale w ogóle to nie przeszkadza.

Jeżeli ta naprawdę zdolna kobieta, która ma idealne warunki na zrobienie kariery będzie dużo pracować i uparcie dążyć do celu, to tę karierę zrobi, jestem tego pewna.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Ostatnio dodane

GPS