Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

piątek, 23 października 2020 22:25

Wypadek w Niechanowie - jedna osoba poszkodowana

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w piątkowy wieczór w Niechanowie - samochód z impetem uderzył w ogrodzenie posesji.

Kim jest współczesny mężczyzna? Jakie powinien mieć cechy? Jaki jest jego wizerunek? Na te pytania starali się odpowiedzieć bracia Stube, a wynikiem tych pytań jest wystawa ich prac, którą można oglądać w Czytelni na Piętrze.

piątek, 23 października 2020 21:03

Manifestacja pod biurem poselskim i na rynku

W odpowiedzi na apele osób związanych z gnieźnieńską lewicą, w piątkowy wieczór na ul. Moniuszki pojawiło się sporo osób, które przyszło zaprotestować przeciwko czwartkowej decyzji Trybunału Konstytucyjnego.

Zmiany w trybie nauki w obecnej sytuacji epidemiologicznej mają spowodować mniejsze ryzyko zakażeń wśród uczniów w klasach 4 - 8. Niemniej, w ostatnim czasie w gnieźnieńskich placówkach sytuacja była bardzo zróżnicowana.

Gnieźnieński Sanepid informuje, że w trakcie nabożeństwa w katedrze przed tygodniem było ryzyko zakażenia koronawirusem.

piątek, 23 października 2020 10:59

13 nowych zakażeń

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w regionie. 

piątek, 23 października 2020 08:50

Spore zainteresowanie działkami na os. Pustachowa

Za ponad 2,2 miliony złotych zostały sprzedane działki niezabudowane, położone w rejonie ulic Dereniowej, Morwowej, Truskawkowej i Żurawinowej. 

piątek, 23 października 2020 08:11

Co na weekend 23 - 25 października?

W rozpoczynający się dziś weekend zaplanowanych zostało sporo różnych wydarzeń kulturalnych i sportowych, choć na tę chwilę należy pamiętać iż spodziewane jest zaostrzenie obostrzeń w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną. 

czwartek, 22 października 2020 16:05

Kultura na złączach - start - działanie w sieci

Stary Ratusz w Gnieźnie od jakiegoś czasu zaprasza do nowego cyklu - Kultura na złączach. Teraz czas na zgłębienie aktywności w sieci.

W czasie poprzedzającym Wszystkich Świętych a także w tym dniu, w rejonie gnieźnieńskich nekropolii wprowadzone zostaną ograniczenia w ruchu. 

Strona 1 z 551

Ostatnio dodane