Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/9988
czwartek, 23 lutego 2017 11:20

Nowe wezwania za brak opłat w Strefie

 
Nowe wezwania za brak opłat w Strefie zdjęcie nadesłane

Od 1 marca kierujący, którzy nie opłacą miejsca postojowego lub przekroczą czas w Strefie Płatnego Parkowania, otrzymają nową wersję wezwania do zapłacenia kary.

Jak informuje Biuro SPP w Gnieźnie, od kilku tygodni trwało testowanie i wdrażanie elektronicznego systemu kontroli. W związku z tym zmienia się wygląd wezwania do uiszczenia opłaty dodatkowej - dotychczas ręcznie wypisywane, będą zastąpione wydrukami, których będą dwa rodzaje - za postój nieopłacony oraz za postój po czasie.

Na każdym z wydruków będzie umieszczone logo, numer rejestracyjny pojazdu, informacje o godzinie i miejscu postoju, a także informacje o wysokości opłaty dodatkowej  oraz dane kontaktowe i numer konta bankowego. 

Jak informuje Biuro Strefy Płatnego Parkowania, od 23 lutego wezwania będą wystawiane jeszcze dwutorowo - ręcznie lub elektronicznie, a od 1 marca wszystkie wezwania będą już tylko drukowane z terminali. 

Poniżej zdjęcia podglądowe wydruków.

Galeria

{gallery}9988{/gallery}

1 komentarz

  • Link do komentarza rezigiusz czwartek, 23 lutego 2017 12:44 napisane przez rezigiusz

    W trzy razy mniejszej Slupcy takie cos jak tu sie wpradza jest t o od 2 lat ale co tam "obtrambiamy" sukces i do gazetki propagandowej UM fotki beda jak trza ☺

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane