piątek, 13 stycznia 2017 09:02

Weekend Nowości Renault z Auto Sanok - Partner Renault Jankowo Dolne 48

  Artykuł sponsorowany
Weekend Nowości Renault z Auto Sanok - Partner Renault Jankowo Dolne 48 zdjęcie nadesłane

W dniach 14-15.01.2017 w naszym salonie będącym autoryzowanym dealerem Renault i Dacia, dla gości przygotowano weekend nowości pełen atrakcji.

Każdy z gości w tych dniach otrzyma przydatny upominek. Także najmłodsi znajdą coś dla siebie w strefie dla dzieci. Słodycze i kolorowanki to nie jedyne atrakcje, jakie tego dnia zachęcać będą dzieci do odwiedzenia salonu wraz z rodzicami. Pomożemy zająć się najmłodszymi, co pozwoli dorosłym na osobiste poznanie i wypróbowanie najnowszych modeli Renault podczas jazd próbnych.

Zaprezentowane zostaną modele, które weszły na rynek w całkowicie odmienionej stylizacji nadwozia oraz wyposażone w najnowsze technologie wspierające komfort i bezpieczeństwo podróżowania. To, co u wielu producentów jest jeszcze na etapie badań i testów, dzisiaj w nowych modelach Renault stanowi kluczowe wyposażenie. Nad trybem jazdy czuwa MULTI-SENSE, a nad łatwością manewrowania system czterech kół skrętnych 4CONTROL oraz kamera Visio System. Na trudniejsze warunki sprawdzi się system napędu ALL MODE 4×4, który dopasuje się do okoliczności, z jakimi przyjdzie się nam zmagać. Docenimy go szczególnie zimą oraz w trudnym górzystym terenie. Komunikacja to już nie potrzeba, a dla wielu osób wręcz styl życia, który marka Renault stale rozwija, oferując użytkownikom swoich modeli nowoczesny intuicyjny system multimedialny R-Link 2.

Podczas weekendu nowości zespół dedykowanych doradców odpowie na wszystkie pytania gości. To doskonała okazja do osobistego poznania i wypróbowania samochodów, które w ostatnim czasie zyskały liczne nagrody. Renault nieprzerwanie od trzech lat utrzymuje pozycję lidera jakości obsługi klientów w serwisie, według Audytu Jakości Obsługi Autoryzowanych Serwisów ASO, realizowanego przez TNS Polska. W jakości obsługi klientów w salonach, zarówno Renault, jak i Dacia zajmują miejsce na podium. Renault Polska stale pracuje nad podnoszeniem standardów poziomu obsługi w sieci i dostosowaniem ich do zmieniających się zwyczajów klientów.

Po doznaniach wizualnych i manualnych, będzie też czas na doznania w strefie kulinarnej, gdzie serwowane będą napoje.

Weekend Nowości Renault:

Sobota 8:00-15:00
Niedziela 10:00-15:00
Jankowo Dolne 48
62-200 Gniezno

Dodatkowe informacje: 61-426-76-06

1 komentarz

  • Link do komentarza Marian Górny Gniezno niedziela, 15 stycznia 2017 10:48 napisane przez Marian Górny Gniezno

    Super impreza. Wielkie gratulacje !!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS