środa, 04 stycznia 2017 11:00

Samobójstwo mężczyzny na stacji kolejowej

 
Samobójstwo mężczyzny na stacji kolejowej archiwum redakcji

W nocy z wtorku na środę w centrum miasta odnaleziono zwłoki mężczyzny, który powiesił się na słupie przy torach kolejowych.

Jak udało się nam dowiedzieć, do zdarzenia doszło na terenie dawnej stacji towarowej, na końcu ulicy Chrobrego. W rejonie starych zabudowań magazynowych, przy torowisku ujawnione zostało ciało mężczyzny w średnim wieku, który powiesił się na słupie. Ciało zostało odnalezione około północy z 3 na 4 stycznia

Z przekazanych przez gnieźnieńską Policję informacji wynika iż 31-letni mężczyzna, zameldowany w powiecie świdwińskim, czasowo przebywający w Gnieźnie, opuścił we wtorek wieczorem swoje miejsce zamieszkania i udał się w nieznanym kierunku. Na ciało mężczyzny natrafili funkcjonariusze z patrolu przejeżdżającego przez teren stacji.

Na miejsce został wezwany lekarz, który stwierdził zgon mężczyzny. Decyzją prokuratora zwłoki zostaną przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane