poniedziałek, 21 listopada 2016 09:29

Drzwi otwarte na 20 lat Strefy

 
Drzwi otwarte na 20 lat Strefy zdjęcie nadesłane

W miniony piątek 18 listopada w Biurze Strefy Płatnego Parkowania w Gnieźnie odbyły się Drzwi Otwarte w ramach 20-lecie istnienie Strefy.

Na Drzwiach Otwartych zagościli przedstawiciele władz miasta, a także firm związanych z płatnościami mobilnymi (Sky Cash, Mobilet, Epark). Wydarzenie było przede wszystkim okazją do popularyzacji korzystania z tej formy opłacania miejsca za postój na terenie gnieźnieńskiej strefy, które odpowiada rzeczywistemu czasowi parkowania. Stąd zachęta do korzystania z aplikacji, które można zainstalować na telefonie i korzystać z nich w każdej wolnej chwili, bez ruszania się w kierunku parkomatu.

Tego samego dnia Biuro odwiedziły dzieci z opiekunkami z zaprzyjaźnionych przedszkoli i przede wszystkim sami kierowcy. Była to też okazja do podsumowania 20 lat działalności Strefy na terenie Gniezna wraz ze zmianami, jakie zostały przez ten czas wprowadzone.

3 komentarzy

  • Link do komentarza r poniedziałek, 21 listopada 2016 15:59 napisane przez r

    Wolne miejsca to czy sie lubi go czy nie zasluga Budasza. Bo ludzie korzystaja z bezplatnych parkiungow, ktore sa w samym centrum (Wawrzynca, Swietokrzyska, Sobieskiego). 5 min na rynek

  • Link do komentarza żabka poniedziałek, 21 listopada 2016 14:42 napisane przez żabka

    miastowy , nie rozumiem co wspólnego ma kierownictwo ze znajdowaniem wolnego miejsca ? Jeszcze nie widziałem żeby ktoś z napisem "kierownictwo" wyszukiwał i wskazywał kierowcom wolne miejsca na ulicach.

  • Link do komentarza miastowy poniedziałek, 21 listopada 2016 14:12 napisane przez miastowy

    Pod nowym kierownictwem można mieć nadzieję, że Strefa spełni oczekiwania mieszkańców. Już widać poprawę i można znaleźć miejsce w centrum!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane