sobota, 06 sierpnia 2016 17:00

Food Trucki już w Pierwszej Stolicy

 
Food Truck Food Truck fot. Magdalena Wardęcka

Do Gniezna przyjechały Food Trucki, czyli kilkanaście samochodów serwujących różnorodne jedzenie.

Do Pierwszej Stolicy w ramach I Międzynarodowego Zlotu Cabrio Poland przybyły Food Trucki, czyli kuchnie na kółkach. Od godziny 15:00 można korzystać z tego co oferują. Pojazdy przyjechały z różnych miast w Polsce i przywiozły ze sobą amerykańskie burgery, meksykańskie tortille, naturalne pierogi, czy tradycyjne zapiekanki. To tylko część tego co można spróbować w Food Truckach.

Dania serwują między innymi: Bobby Burger, Street Menu, Gorące Kawałki, Fabryka Frytek, Hussar Coffee, Mafiosso Food Truck, Chaps zapiekanki, UNICO Food Truck, Pasibus, Sma-check, TACO LIBRE, Pan Kasztan, Shakewave Truck oraz Royal Sweets.

Zapraszamy do degustacji na Stadion Mieszka przy ulicy Strumykowej. Food Trucki będą dostępne przez cały Zlot Cabrio Poland.

 

9 komentarzy

 • Link do komentarza miastowy poniedziałek, 08 sierpnia 2016 07:24 napisane przez miastowy

  Ja tam popieram Zygę, frytek nie jada się codziennie:-)))

 • Link do komentarza EagleEye niedziela, 07 sierpnia 2016 19:23 napisane przez EagleEye

  @zyga czy był pan/i na plycie stadionu podczas tej imprezy ☺ Ja akurat byłem ☺ Co do organizacji itp rzeczy pisałem "wsioOK" ☺ Co do rodziców z dziećmi ktore maja o niebo lepiej czemu w moim komentarzu nic takiego nie pisałem na tej płycie nie widzisłem.Jesli dla pana 3 EURO za frytki belgijskie to nie jest duzo no to gratuluje ☺ No ale coź taka to gnieźnieńska przewrotność "belgijskie frytki za 3 euro super"" tak samo jak ""belgijskie bezwypadkowe auta w komisach super" ☺☺☺☺.Co do sondy o ktorej pan wspomniał miałem przyjemność uczestniczyć ktora to na ulicach Gniezna byla w czerwcu br. przeprowadzana na bodaj zlecenie UM ☺Fajnie pan to ujoł w swoim wpisie cytuje "stać ich jest raz kiedyś na takie frytki" to w sumie nie wiem dlaczego mnie pan atakuje jak sam pan to stwierdza iz stac ich raz kiedyś ☺.Tu nie chodzi o źadne sknerstwo ,obiboctwo i inne pańskie przytyki tylko na trzeźwe patrzenie na swiat ☺

 • Link do komentarza zyga niedziela, 07 sierpnia 2016 18:06 napisane przez zyga

  do EagleEye -człowieku, skąd pan wie, ze dla przeciętnego gnieźnianina to drogo? Są jakieś badania? uczestniczył Pan w sondzie o dochodach gnieźnian? Niech się pan tak autorytatywnie nie wypowiada w sprawach, o których nie ma pan zielonego pojęcia. Rodzice z dziećmi maja teraz o niebo lepiej i stać ich raz kiedyś na takie frytki, każdego pracującego także, a przypomnę, że pracy jest obecnie dużo i dla każdego. No oczywiście, że nie stać jest na frytki obiboków i leni, ale przecież nie oni tworzyć mają opinie o naszych mieszkańcach!

 • Link do komentarza zyga niedziela, 07 sierpnia 2016 18:05 napisane przez zyga

  do EagleEye -człowieku, skąd pan wie, ze dla przeciętnego gnieźnianina to drogo? Są jakieś badania? uczestniczył Pan w sondzie o dochodach gnieźnian? Niech się pan tak autorytatywnie nie wypowiada w sprawach, o których nie ma pan zielonego pojęcia. Rodzice z dziećmi maja teraz o niebo lepiej i stać ich raz kiedyś na takie frytki, każdego pracującego także, a przypomnę, ze pracy jest obecnie dużo i dla każdego. No oczywiście, ze nie stać jest na frytki obiboków i leni, ale przecież nie oni tworzyć mają opinie o naszych mieszkańcach!

 • Link do komentarza EagleEye niedziela, 07 sierpnia 2016 14:56 napisane przez EagleEye

  Fsjo fajno ☺ Ale ceny od 3 EURO w gore za frytki belgijskie ☺ ze o burgerze od 4 EURO w gore to dla przeciętnego gnieźnianina za drogo

 • Link do komentarza konsument niedziela, 07 sierpnia 2016 10:43 napisane przez konsument

  Rozumiem, że takie "wyszynki" mogą serwować swoje pyszności w takich miejscach, w których nie ma stacjonarnych barów czy restauracji. I wtedy jestem za. Ale w centrum miasta przy Sienkiewicza? Naprawdę, czy to pan konserwator i pan prezydent niech pozwalają na popelinę w pierwszej stolicy Polski? Dlaczego nie może takie coś stanąć nad jeziorem Winiary, bliżej ogródków działkowych? Tam by interes kwitł cały sezon. Albo na Wenecji, gdzie jest pustka gastronomiczna.

 • Link do komentarza obo niedziela, 07 sierpnia 2016 01:37 napisane przez obo

  No cóż Budasza sprowadza konkurencje dla gnieźnieńskiej gastronomi ? Tymczasem ciemny lud na niego głosuje?

 • Link do komentarza EagleEye sobota, 06 sierpnia 2016 22:56 napisane przez EagleEye

  Mam tylko nadzieję ze ceny przystępne ☺ Bo chyba specjalnie cen z racji odwiedzin Gniezna nie zmienili za serwowane menu ☺

 • Link do komentarza Miras sobota, 06 sierpnia 2016 21:23 napisane przez Miras

  Kilka z nich przyjechało z odległego Powidza

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane