poniedziałek, 01 sierpnia 2016 12:36

Utrudnienia w ruchu w sobotę

 
Utrudnienia w ruchu w sobotę archiwum redakcji

W najbliższy weekend rozpoczyna się Międzynarodowy Zlot Cabrio - Cabrio Poland 2016. W sobotę mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Jak poinformowało Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego, w najbliższą sobotę w ramach programu zlotu, odbędzie się Rajd "1050", przebiegający m.in. przez Ostrów Lednicki, Pobiedziska, Przyborowo, Czerniejewo, Gulczewo oraz Grzybowo. Start nastąpi o godzinie 11:00 z ul. Strumykowej przy stadionie MKS "Mieszko Gniezno i zakończy około godziny 19:00 w tym samym miejscu. Rajd odbywać się będzie zgodnie z przepisami ruchu drogowego, a pojazdy z miejsca startu będą wypuszczane na drogę publiczną cyklicznie, aby nie utrudniać ruchu kołowego na trasie jego przebiegu.

Z uwagi na fakt dużej liczby zgłoszeń uczestników rajdu oraz zakładane duże zainteresowanie mieszkańców Gniezna i okolic, mogą tego dnia wystąpić utrudnienia komunikacyjne w niektórych częściach miasta.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane