poniedziałek, 04 lipca 2016 09:54

Niedziela na podwórku

 
Niedziela na podwórku fot. Rafał Wichniewicz

Spora grupa mieszkańców Osińca i okolic zdecydowała się na wspólne uczestnictwo w otwarciu sezonu podwórkowego.

Niespełna jedenaście miesięcy temu otwarty został plac zabaw na terenie Osińca, która wygrała go w konkursie Nivea. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie kampania informacyjna i zgranie się wielu mieszkańców naszego regionu na rzecz tej niewielkiej, podgnieźnieńskiej  wsi. Teraz, po niemalże roku można powiedzieć iż podwórko z atrakcjami dla najmłodszych przyjęło się w pełni i spełnia swoje zadanie - bawi, a także integruje.

Kolejną taką okazją do integracji było niedzielne otwarcie sezonu podwórkowego, które odbyło się na osiedlu Owsianym. Na wieść o tym w godzinach popołudniowych 3 lipca na plac zabaw przybyło wielu mieszkańców okolicy, przede wszystkim tych najmłodszych, dla których tego dnia było więcej atrakcji niż zwykle w tym część ufundowana przez firmę Nivea. Odbył się także turniej w siatkówkę plażową, a wszystkiemu dopisała idealna tego dnia pogoda, co przedłożyło się na dobry humor uczestników zabawy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane