środa, 06 kwietnia 2016 13:26

Masz kabrioleta? Kup bilet na Zlot Cabrio już dziś!

 
Masz kabrioleta? Kup bilet na Zlot Cabrio już dziś! zdjęcie nadesłane

Do końca kwietnia istnieje możliwość nabycia biletu na I Międzynarodowy Zlot Cabrio w okazyjnej cenie – 199 zł! Pula zmniejsza się z dnia na dzień, dlatego zachęcamy do zakupu jeszcze przed końcem miesiąca. Przypominamy, że od 1. maja do końca lipca cena biletów wzrośnie do 249 zł, zaś przed samym zlotem – do 299 zł.

Zakupiony bilet uprawnia do rejestracji 1 pojazdu typu cabrio wraz z kierowcą oraz ilością pasażerów uwarunkowaną zapisem w dowodzie rejestracyjnym, a także do udziału we wszystkich atrakcjach przygotowanych przez Organizatora. Każdy kierowca otrzyma pakiet startowy - gadżety cabrio, koszulkę zlotową z limitowanej edycji, dyplom oraz puchar dokumentujący udział w wydarzeniu i zapisanie się na kartach Księgi Rekordów Guinnessa. Pakiet zawiera również voucher na posiłek podczas imprezy.

Zlot odbędzie się w dniach 6 - 7 sierpnia 2016 roku na terenie Gniezna.

Bilety na IMZC są dostępne na stronie Organizatora (www.cabriopoland.com) oraz na Evenea (http://bit.ly/1V8HtzK). Zachęcamy do zakupu!

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1542013942767034/

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane