niedziela, 06 marca 2016 14:23

Kwiaty na Dzień Kobiet prosto z wody

 
Kwiaty na Dzień Kobiet prosto z wody fot. Rafał Wichniewicz

Mimo niepogody, jaka panowała w niedzielne południe, gnieźnieńskie morsy postanowiły włączyć się w nadchodzące święto wszystkich pań.

Jak już wielokrotnie to udowodnili, każda okazja jest dobra do świętowania jej w wodzie. W niedzielę 6 marca pogoda była deszczowa, ale temperatura wręcz zachęcała pływaków do skorzystania z możliwości kąpieli w Jeziorze Winiary. Niektórzy z nich, w związku z całą akcją, przywiązali do siebie czerwone wstążeczki. Po krótkiej rozgrzewce wszyscy wbiegli do wody, trzymając w ręce żółte tulipany przygotowane na tę okazję. Wśród pływaków były obecne także panie oraz dzieci, jednakże po krótkim pobycie wszyscy powróci na brzeg i wręczyli kwiaty każdej obecnej na plaży pani. Po tym morsy powróciły do kontynuowania swojej "wodnej aktywności".

Z tego miejsca przedstawiciele Gnieźnieńskiego Klubu Morsów "Mrozik" zapraszają na wspólne zakończenie sezonu, które zostało zaplanowane na 10 kwietnia br., także nad jeziorem Winiary.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane