poniedziałek, 08 sierpnia 2022 09:16

Terapeutyczne Przedszkole Milenium zaprasza

  Artykuł sponsorowany

Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” w Gnieźnie zaprasza dzieci z Autyzmem, Zespołem Aspergera, Zespołem Downa i niepełnosprawnościami sprzężonymi. Dla dzieci niepełnosprawnych przedszkole jest zupełnie darmowe – czesne 0 zł.

Co oferujemy?

  • Małe grupy terapeutyczne - do 5 osób - dzieci pracują w bogato wyposażonej sali dydaktyczno-terapeutycznej,
  • Stopniowo wdrażamy podopiecznych do grupy integracyjnej wg. indywidualnego planu socjalizacji, poprzez łączenie wybranych zajęć z grupą pozostałych przedszkolaków, zajęcia plastyczne, muzyczne, teatralne, przyrodnicze, sportowe, “Kangur”, zooterapia, uroczystości przedszkolne, wycieczki, spotkania z ciekawymi ludźmi itp.
  • Zindywidualizowane podejście terapeutyczne realizowane
w oparciu o IPET - Indywidualny Program Edukacyjno-Terapeutyczny i wsparcie dla rodziców (warsztaty terapeutyczne)
  • Realizujemy Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego z dostosowaniem do potrzeb każdego dziecka
  • Rewalidacja indywidualna prowadzona zgodnie z zaleceniami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej integracja sensoryczna, arteterapia, terapia behawioralna, joga, terapia ręki, światłoterapia, dogoterapia, intensywna terapia logopedyczna, metoda W. Sherborne, gimnastyka mózgu P. Dennisona, muzykoterapia, itp.

W grupie terapeutycznej jednocześnie pracują: nauczyciel prowadzący i nauczyciel wspomagający (przygotowani do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi) oraz terapeuta i pomoc nauczyciela.

Zapraszamy do kontaktu rodziców dzieci 2,5-4-letnich pod numerem telefonu 61 424 50 07 lub 690 942 977 bądź mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Więcej informacji pod tym linkiem.

17 sierpnia 2022 roku odbędą się spotkania konsultacyjne z dyrekcją przedszkola – zapraszamy do telefonicznej rezerwacji spotkania pod numerem 61 424 50 07 lub 690 942 977.

 

Zapraszamy!

Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy”

ul. Leopolda Okulickiego 3a, 62-200 Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane