wtorek, 12 lipca 2022 08:04

Nocne dachowanie na drodze do ośrodka w Skorzęcinie

 
Nocne dachowanie na drodze do ośrodka w Skorzęcinie źródło: OSP Witkowo

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku drogowym, do którego doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na szosie prowadzącej do ośrodka wypoczynkowego w Skorzęcinie.

Do zdarzenia doszło 12 lipca, po godzinie 1 w nocy. Jak wynika z ustaleń policji, kierujący autem marki Seat Ibiza, mieszkaniec Witkowa, na łuku drogi nie dostosował prędkości, wjechał do przydrożnego rowu, gdzie doszło do wywrócenia pojazdu na dach - samochód zatrzymał się na jezdni. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Skorzęcin, OSP Witkowo i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszych zastępów zastano trzy osoby, które wyszły z rozbitego pojazdu o własnych siłach. Dwie z nich (w tym kierowca) po opatrzeniu przez zespół ratownictwa medycznego zostały przewiezione do szpitala. Została od nich pobrana krew do badań.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Rozbity pojazd został zabezpieczony na parkingu depozytowym. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był zablokowany.

źródło: OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane