poniedziałek, 04 lipca 2022 12:50

Najstarsza gnieźnianka kończy 105 lat

 
Najstarsza gnieźnianka kończy 105 lat źródło: UM

4 lipca przypadają 105. urodziny pani Marty Budzyńskiej - najstarszej mieszkanki Pierwszej Stolicy Polski. Doczekała się licznego potomstwa.

To wyjątkowe urodziny, na których śpiewa się już "200 lat". Pani Marta Budzyńska w Gnieźnie mieszka od 51 lat, a do tej pory jest już nie tylko mamą i babcią, ale i pra oraz praprababcią. Te wyjątkowe urodziny były okazją do ugoszczenia prezydenta Tomasza Budasza, który przybył z prezentem i kwiatami dla najstarszej mieszkanki miasta. 

Jubilatka dzień urodzin spędza w otoczeniu najbliższej, kochającej rodziny. W swoim życiu doczcekała się trójki dzieci, dzięki którym została babcią dla 8 wnuków. Te zaś mają 14 prawnuków, u których narodziło się 10 praprawnuków. Jeden z nich jest młodszy o 100 lat od swojej praprababci i został wspólnie z nią uwieczniony na zdjęciu. Pani Marcie życzymy dużo zdrowia i wszystkiego dobrego!

źródło: UM

1 komentarz

  • Link do komentarza p.Boguś poniedziałek, 04 lipca 2022 22:49 napisane przez p.Boguś

    Pani Marto!!!! Chcemy poznać tajemnice❤️!!!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane