piątek, 01 lipca 2022 14:36

W jednym tygodniu dwa razy wpadł w ręce policji

 

Wyjątkowo niepoprawnym przestępcą okazał się być 29-latek, który w jednym tygodniu dwukrotnie wpadł w ręce policjantów.

W miniony poniedziałek 27 czerwca gnieźnieńscy funkcjonariusze zostali powiadomieni o kradzieży elektronarzędzi z jednego z garaży. Właściciel wycenił straty na 3 300 złotych. Policjanci szybko zatrzymali sprawcę przy którym dodatkowo znaleźli kilka gramów amfetaminy. Skradzione przedmioty odzyskano.

Podczas czynności prowadzonych przez policję, 29-latek usłyszał zarzuty, a z uwagi na wystarczający materiał dowodowy został zwolniony do domu. Za kradzież będzie odpowiadał przed sądem.

Dwa dni później ten sam mężczyzna znów wpadł w ręce funkcjonariuszy - tym razem znów z narkotykami. W obydwu przypadkach sprawca usłyszał zarzuty. Z uwagi na fakt, że działał w warunkach recydywy może grozić mu do 7 i pół roku pozbawienia wolności.

źródło: KPP Gniezno

3 komentarzy

  • Link do komentarza marek poniedziałek, 04 lipca 2022 20:07 napisane przez marek

    Spoko PiS takim będzie pomagać. Już niedługo podniesienie progu kradzieży z 500 do 800 zł. Inflacja dotyka również złodzei.

  • Link do komentarza Bolo piątek, 01 lipca 2022 17:08 napisane przez Bolo

    Takich coraz więcej

  • Link do komentarza Obserwator piątek, 01 lipca 2022 14:45 napisane przez Obserwator

    A za 3 dni znów go złapią i ciągle jedno i to samo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane