poniedziałek, 27 czerwca 2022 15:26

Był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania. Wpadł, bo złamał przepisy drogowe

 

Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który był poszukiwany. Dodatkowo miał przy sobie narkotyki.

Sytuacja miała miejsce w minioną niedzielę 26 czerwca, na jednej z gnieźnieńskich ulic. Funkcjonariusze z drogówki zauważyli Citroena C5, którego kierujący popełnił wykroczenie drogowe. Zdecydowali się zatrzymać go do kontroli.

- Za kierownicą siedział 32-letni mężczyzna przebywający na stałe na terenie Niemiec. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany za kradzież z włamaniem i znieważenie funkcjonariuszy Europejskim Nakazem Aresztowania oraz dwoma listami gończymi przez Sąd Rejonowy w Goleniowie - informuje asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy KPP Gniezno.

- Podczas wykonywanych czynności funkcjonariusze, znaleźli przy 32-latku amfetaminę. Mężczyźnie pobrano krew do badań by ustalić, czy nie prowadził samochodu pod wpływem środków odurzających - dodaje. Co więcej, mężczyzna od 2012 roku miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi - na mocy decyzji Starosty Goleniowskiego. Po zatrzymaniu 32-latka, został on przewieziony do zakładu karnego. 

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane