poniedziałek, 27 czerwca 2022 12:01

Sprawca porannej „szarży” w centrum Gniezna został zatrzymany

 

Policjanci zatrzymali mieszkańca Gniezna, który w poniedziałkowy ranek siał spustoszenie swoim autem na kilku ulicach.

O sytuacji informowaliśmy wczesnym rankiem 27 czerwca. Około godziny 5 rano policjanci zostali powiadomieni, że doszło do zdarzenia drogowego na ul. 3 Maja, którego sprawca miał uciec. Po dotarciu na miejsce policjantów oraz strażaków okazało się, że kierujący Citroenem rozbił auto o kilka innych pojazdów, ścinał znaki drogowe, a następnie doprowadził do zderzenia z Oplem, kończąc swoją jazdę na latarni przy Rondzie PCK.

Po uszkodzeniu auta na rondzie, kierujący zbiegł z miejsca zdarzenia, porzucając rozbity pojazd. Przybyli na miejsce policjanci dość szybko ustalili właściciela auta i udali się pod jego adres zamieszkania. - Pod ustalonym adresem zastali 62-letniego gnieźnianina od którego wyczuli silną woń alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany. W chwili obecnej wykonywane są z nim czynności, między innymi pobrano mu krew do badań - informuje KPP Gniezno.

Bilans tej jazdy to kilka ściętych znaków drogowych, przewrócona latarnia uliczna oraz uszkodzone 4 inne auta, zaparkowane przy ul. Grzybowo, Łącznica oraz 3 Maja. Postępowanie w sprawie trwa. Uszkodzone oznakowanie zostało częściowo przywrócone, a przewrócona latarnia usunięta. Auto sprawcy zabezpieczono na parkingu depozytowym.

3 komentarzy

  • Link do komentarza Pikusg poniedziałek, 27 czerwca 2022 20:02 napisane przez Pikusg

    MAD MAX z Gniezna

  • Link do komentarza Kierowca poniedziałek, 27 czerwca 2022 17:07 napisane przez Kierowca

    Tragedia...

  • Link do komentarza samanael poniedziałek, 27 czerwca 2022 12:40 napisane przez samanael

    Dobrze że nikogo nie rozjechał. Idiota skończony

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane