środa, 22 czerwca 2022 17:01

Nowy sklep marki Komfort został otwarty

  Artykuł sponsorowany

W środowe przedpołudnie nastąpiło oficjalne otwarcie nowego sklepu pod marką Komfort, który powstał przy ul. Gdańskiej 66 w Gnieźnie.

Nowy obiekt handlowy, dedykowany wyposażeniu wnętrz, powstał w dogodnej lokalizacji, w rejonie skrzyżowania kilku dróg łączących całe miasto - tuż obok Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego i Wiaduktu Solidarności. Budynek ma powierzchnię przeszło 450 metrów kwadratowych i większa jego część przeznaczona jest pod ekspozycję - płytki do łazienki czy kuchni, podłogi, drzwi, armaturę, wykładziny i co tylko jeszcze jest potrzebne do wykończenia wnętrz domu lub biura. 

- Bardzo się cieszę na kolejny nasz sklep franczyzowy w Gnieźnie. Od dawna chcieliśmy się tu pojawić, a dzięki panu Hubertowi mamy taką możliwość. Jestem przekonana, że znaleźliśmy najlepszego franczyzobiorcę na to miasto - powiedziała Marta Parafińska, menadżer ds. franczyzy sieci Komfort.

- Chciałbym podziękować firmie Komfort, bo po wielu miesiącach rozmów związanych z franczyzą, udało się to zakończyć sukcesem. Znalezienie odpowiedniej lokalizacji w Gnieźnie okazało się być karkołomnym zadaniem, bo wszystkie najlepsze miejsca na terenie miasta były zajęte albo przez tutejszych przedsiębiorców, albo przez duże sieci handlowe. Z tego miejsca dziękuje też Darkowi Kowalczykowi, za zdecydowanie na zainwestowanie w ten projekt, dzięki czemu możemy cieszyć się tą wspaniałą lokalizacją i idealnym miejscem na handel - przekazał Hubert Łupina, właściciel sklepu. 

Otwarcie sklepu Komfortu miało miejsce o godzinie 11 i na miejscu pojawili się już pierwsi klienci, którzy czekali na możliwość zapoznania się z ofertą. Na krótkiej uroczystości pojawił się także zaproszony zastepca prezydenta Jarosła Grobelny, który pogratulował inicjatywy i otwarcia nowego obiektu na terenie Gniezna. Po krótkich przemówieniach wszyscy wspólnie dokonali przecięcia wstęgi. W środku na wszystkich czekała lampka szampana oraz okolicznościowy tort. 

W pierwszych dniach w sklepie obowiązywać będzie promocja na większość asortymentu. Ponadto odwiedający to miejsce mogą liczyć na wsparcie w zakresie np. wykonania łazienki, prezentując swoją propozycję i konsultując to ze specjalistą. Sklep oferuje także dodatkowe usługi, np. montażu. 

Dodatkowo, korzystając z ciepłej, czerwcowej aury, w najbliższą sobotę 25 czerwca na parkingu przy sklepie odbędzie się wielkie otwarcie dla dzieci - w godzinach od 10 do 14 będą skręcane baloniki, pokazy wielkich baniek mydlanych oraz dmuchaniec.

Sklep Komfort Home przy ul. Gdańskiej 66 będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18, a w soboty w godzinach od 10 do 14. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane