poniedziałek, 20 czerwca 2022 10:05

Sprawca niedzielnego wypadku w Skorzęcinie był pijany

 
Sprawca niedzielnego wypadku w Skorzęcinie był pijany źródło: OSP Witkowo

Kierujący autem, który doprowadził do uderzenia w drzewo i następnie dachowania pojazdu na drodze wiodącej do ośrodka wypoczynkowego, był pijany.

O zdarzeniu informowaliśmy w niedzielny poranek, ale obecnie znamy już ustalenia policji w sprawie tego zdarzenia. Wypadek miał miejsce 19 czerwca, około godziny 3.30 w nocy.

- Kierujący Volkswagenem Polo, 38-letni mieszkaniec powiatu konińskiego, jadąc od strony Ośrodka Wypoczynkowego "Skorzęcin" w kierunku Witkowa, na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na lewą stronę jezdni, uderzył w drzewo doprowadzając do wywrócenia pojazdu na dach - informuje asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy KPP Gniezno. Jak dalej dodała, kierujący pojazdem był w stanie nietrzeźwości - miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. 

Kierujący oraz pasażer pojazdu zostali przewiezieni do szpitala, a auto zostało zabezpieczone na parkingu depozytowym. Postępowanie w sprawie prowadzi komisariat w Witkowie. Sprawca za spowodowanie zdarzenia drogowego pod wpływem alkoholu odpowie przed sądem. 


źródło: OSP Witkowo

2 komentarzy

  • Link do komentarza tirimartini poniedziałek, 20 czerwca 2022 17:21 napisane przez tirimartini

    Godzina 3, Skoj, pijany kierowca - co mogło pójśc nie tak????

  • Link do komentarza kierowca poniedziałek, 20 czerwca 2022 14:49 napisane przez kierowca

    Jestem zaskoczony... Tam wystarczy postawić patrol.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane