sobota, 11 czerwca 2022 17:49

Protest na stacji benzynowej przeciwko cenom paliw

 
W sobotnie późne popołudnie kilka samochodów zablokowało stację benzynową Orlen przy ul. Poznańskiej.

W ramach ogólnopolskiego protestu przeciwko cenom paliw w kraju, również w Gnieźnie grupa mieszkańców pojawiła się na stacji przy ul. Poznańskiej. Na początku kilku z nich zatankowało za bardzo małe kwoty, aż w końcu po dojechaniu kolejnych pozostawiono wygaszone auta przed dystrybutorami. U części z nich podniesiono maski, a wszyscy kierowcy opuścili auta i stanęli obok stacji.

Na miejsce przyjechała policja, która jednak nie podjęła żadnej interwencji, jedynie odnotowując przebieg całej akcji. Na czas protestu jeden z dystrybutorów nadal pozostawał czynny. Jak udało się nam ustalić, protest o takiej porze w sobotę, kiedy panuje mały ruch, będzie miał znikomy wpływ na wpływy do kasy dla samej stacji.

W sumie w proteście wzięło udział kilka samochodów. W trakcie akcji cena paliwa 95 na tej stacji wynosiła 7,92 za litr.

10 komentarzy

 • Link do komentarza wilk niedziela, 12 czerwca 2022 16:49 napisane przez wilk

  Frajerzy podjechali na Shell,Circle czy Bp lub inne stacje ????

 • Link do komentarza szperacz niedziela, 12 czerwca 2022 15:38 napisane przez szperacz

  Kolejni kretyni dali się podprowadzić wrogom Polski. Ciekawe, co będzie następnym problemem dla łajdactwa, które przeszkadza w rządach pierwszego od lat sprawiedliwego rządu, który nie kradnie, a wspomaga najbardziej potrzebujących i robi porządki wszędzie tam, gdzie poprzednicy grabili Polskę i Polaków. Nie pamiętacie? No to wam przypomnimy: https://niezalezna.pl/97156-ta-lista-robi-wrazenie-pis-publikuje-wykaz-afer-koalicji-po-psl

 • Link do komentarza Krzyk ciszy niedziela, 12 czerwca 2022 11:45 napisane przez Krzyk ciszy

  No i gdzie ta bohaterska młodzież od nocnych jazd bez sensu? Tata daje na paliwko, to już nie musimy walczyć, no nie? Błehehehe.

 • Link do komentarza Maniek niedziela, 12 czerwca 2022 11:39 napisane przez Maniek

  Proponuję na wszelki wypadek przy wjeździe na teren prywatny stacji paliw, przy każdym dystrybutorze ustawić znak drogowy. Zakaz postoju przy dystrybutorze dłużej niż 20 minut. Wtedy Policja będzie mogła ukarać takich dowcipnisiów mandatem za nie przestrzeganie znaków drogowych. Bo było to jawne utrudnianie życia innym kierowcom, którzy podjeżdżając z pustym bakiem nie mogli zakupić paliwa.

 • Link do komentarza Obserwator niedziela, 12 czerwca 2022 08:48 napisane przez Obserwator

  Popieram protestujących.Brawo

 • Link do komentarza Merkury niedziela, 12 czerwca 2022 00:47 napisane przez Merkury

  Mam pytanie , czy słoma nie wystawała im spod bagażników ?

 • Link do komentarza qter sobota, 11 czerwca 2022 21:36 napisane przez qter

  A kiedy pojadą na BP, HAWA, HIL GAZ, Shell, Amic, Watis, Circle itp. bo bym dołączył?

 • Link do komentarza Gniewko07 sobota, 11 czerwca 2022 20:55 napisane przez Gniewko07

  A gdzie policja była. Na grillu byli i piwko pili.

 • Link do komentarza Kierowca sobota, 11 czerwca 2022 20:46 napisane przez Kierowca

  Nie ukrywajmy, że Orlen narzuca bardzo wysoka marzę na paliwa, a sama cena rynkowa za baryłkę jest znacznie niższa niż oni sugerują. Został ostatni miesiąc z mniejszym podatkiem na paliwo, a nie ma co ukrywać będą ceny powyżej 10 zł bo oni nie boją się o ywateli

 • Link do komentarza obiektywnie sobota, 11 czerwca 2022 20:30 napisane przez obiektywnie

  A BP ,Shell ,cirkle ,i inne ? Tylko Orlen ? Zagraniczne nie tykali - dlaczego ? Czyżby znów ci sami mąciciele przy każdej możliwej okazji ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane