poniedziałek, 20 czerwca 2022 15:00

Nowy sklep marki Komfort w Gnieźnie

  Artykuł sponsorowany

Nowy dom? Mieszkanie? Biuro? Od podłóg do sufitu pełne wykończenie można znaleźć będzie w sklepie, który 22 czerwca zostanie otwarty przy ul. Gdańskiej 66.

Nowy obiekt na handlowej mapie Gniezna powstał w wyjątkowo dobrze skomunikowanym miejscu - pomiędzy centrum miasta a Winiarami, u zbiegu głównych dróg. Od kilku lat działa tu ręczna myjnia samochodowa, a od teraz każdy będzie mógł je skojarzyć także ze sklepem, w którym znajdziemy materiały do wykończenia wnętrz. 

Płytki do łazienki czy kuchni, podłogi, drzwi, armatura, wykładziny, drzwi i co tylko jeszcze jest potrzebne do wykończenia wnętrz. To wszystko będzie teraz można znaleźć w nowym sklepie przy ul. Gdańskiej 66. obiekt o powierzchni przeszło 450 metrów kwadratowych został wzniesiony przez firmę Bud-Dar Bis i służyć będzie pod szyldem Komfort Home.

- Sklep ma służyć gnieźnianom. Asortyment będzie bardzo szeroki i będzie to zupełnie nowy start Komfortu w Gnieźnie, który przez lata funkcjonował przy ul. Kiszkowskiej - przekazał Hubert Łupina, franczyzobiorca i właściciel nowego sklepu: - Oferta będzie bardzo duża, ponieważ mając puste mieszkanie czy dom, każdy będzie mógł u nas kupić praktycznie wszystko do jego wykończenia - od klamek drzwi, poprzez wyposażenie łazienek czy kuchni, aż po podłogi czy drobne elementy wykończenia wnętrz. To, czego nie będziemy mieli na ekspozycji, będziemy mogli sprowadzić. Chcemy na gnieźnieńskim rynku i okolicy upiększać ludziom domy - dodaje.

Wśród dodatkowych usług, z których będą mogli skorzystać klienci, będzie projektowanie: - Na miejscu obecny będzie architekt, któremu będzie można przedstawić swoje propozycje czy wizje wykonania np. łazienki. Dodatkowo oferować będziemy usługę wzniesienia, montażu, demontażu - jeśli ktoś chciałby np. wymienić drzwi, to nasza ekipa przyjedzie zdjąć stare i wstawi nowe - informuje Hubert Łupina.

Sklep Komfort Home przy ul. Gdańskiej 66 otwarty zostanie w środę 22 czerwca o godzinie 11. W pierwszych dniach na odwiedzających będą czekać atrakcyjne promocje na większość asortymentu.

Po otwarciu, sklep będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18, a w soboty w godzinach od 10 do 14. 

3 komentarzy

  • Link do komentarza Wandzia środa, 22 czerwca 2022 12:39 napisane przez Wandzia

    Gregor zakłady może są, ale ludzie chcą zarobić ,a nie wegetować na minimalnej pensji.

  • Link do komentarza Gregor wtorek, 21 czerwca 2022 15:06 napisane przez Gregor

    A mało masz zakładów pracy w Gnieźnie ?

  • Link do komentarza Gniewko07 czwartek, 16 czerwca 2022 08:54 napisane przez Gniewko07

    I naco to komu, lepiej by duży zakład pracy wybudowali, by do Poznania nie potrzeba było do roboty jeździć.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane