wtorek, 19 kwietnia 2022 15:57

Zderzenie z cysterną. Na drodze rozlało się paliwo

 
Zderzenie z cysterną. Na drodze rozlało się paliwo źródło: OSP Kiszkowo

Przez kilka godzin trwały działania strażaków, którzy zabezpieczali miejsce zderzenia samochodu dostawczego z cysterną w Kiszkowie.

Do zdarzenia doszło 19 kwietnia, przed godziną 9 rano. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu ul. Gnieźnieńskiej i Pobiedziskiej w Kiszkowie, doszło do zderzenia samochodu dostawczego z pojazdem ciężarowym przewożącym paliwo.

W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń, ani nie został uszkodzony główny zbiornik z materiałem, za to rozerwaniu uległ bak z paliwem większego z pojazdów - to zaś rozlało się na całej powierzchni skrzyżowania, gdzie utworzyła się spora kałuża.

Na miejsce zdarzenia przybyło OSP Kiszkowo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu okazało się, że paliwa jest na tyle dużo, że niezbędna będzie sorpcja przy wykorzystaniu żwiru. Oba uszkodzone pojazdy musiały także zostać odholowane. Działania strażaków na miejscu trwały przez około 6 godzin. Okoliczności samej kolizji ustala policja. Na czas prowadzonych działań ruch w rejonie skrzyżowania odbywał się z utrudnieniami.

źródło: OSP Kiszkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane