piątek, 15 kwietnia 2022 17:52

Czasowe zamknięcie ul. Słonecznej

 
Czasowe zamknięcie ul. Słonecznej źródło: Google Street View

PWiK poinformowało, że w przyszłym tygodniu nastąpi trzydniowe zamknięcie przejazdu fragmentem ul. Słonecznej.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. poinformowało o utrudnieniach w ruchu drogowym na skrzyżowaniu ulic Witkowskiej i Słonecznej, które zaplanowane zostały w dniach od 20 kwietnia (środa) do 22 kwietnia (piątek) br.

Odcinek ul. Słonecznej od ul. Witkowskiej do Surowieckiego pozostanie nieprzejezdny. Jednocześnie spółka poinformowała, że w wyżej wymienionym terminie możliwe będą czasowe ograniczenia w dostawach wody na ul. Witkowskiej spowodowane modernizacją infrastruktury wodociągowej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane