wtorek, 12 kwietnia 2022 13:16

Na złom czy z kradzieży? Sterta rowerów znaleziona na wiadukcie

 
Na złom czy z kradzieży? Sterta rowerów znaleziona na wiadukcie źródło: KPP Gniezno

Nietypowa interwencja zakończyła się zabraniem na komendę - dosłownie - sterty rowerów, porzuconych na wiadukcie w centrum miasta.

Sytuacja miała miejsce 12 kwietnia w południe na wiadukcie im. ks. Jerzego Popiełuszki. Na chodniku leżała sterta rowerów lub części do nich, które zostały najprawdopodobniej porzucone. Okoliczności tego zdarzenia są wyjaśniane, ale już teraz policjanci zwracają się z apelem do mieszkańców, którzy być może rozpoznają któryś z jednośladów.

Gnieźnieńscy policjanci są w posiadaniu rowerów znalezionych przy ulicy Warszawskiej w Gnieźnie, w okolicy Wiaduktu Popiełuszki. Osoby, które rozpoznają należący do nich jednoślad proszone są o kontakt z dyżurnym policji pod nr telefonu 47 77 21 211 powołując się na znak sprawy 5301 - informuje KPP Gniezno.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Mieszkaniec1 środa, 13 kwietnia 2022 09:54 napisane przez Mieszkaniec1

  Wodzialem jak para bezdomnych to niosla akurat jechalem do lekarza no zucili sie w oczy ona z wozkiem a gosciu z rowerami trudno nie bylo zauwazyc szli w strone warzesinskiej moze z monitoringu chwycic taka para w brudnych obdartych rzeczach

 • Link do komentarza pan romek wtorek, 12 kwietnia 2022 21:39 napisane przez pan romek

  a może ktoś swoj warsztat chciał otworzyć? to tylko szrot z częściami:)))

 • Link do komentarza Wstyd wtorek, 12 kwietnia 2022 20:57 napisane przez Wstyd

  Może warto przeszukać skupy złomu przy wiadukcie. Parowozownia też jest systematycznie okradana przez barbarzyńców. Małe stowarzyszenie dba o zabytek, a tacy mają wszystko w du... Nie sądzę, że właściciel nie kuma skąd te rzeczy pochodzą.

 • Link do komentarza Sze wtorek, 12 kwietnia 2022 15:32 napisane przez Sze

  Rano leżały na wiadukcie, obok siedział Pan żul (chyba jakiś nowy bo nie kojarzę typa

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane