środa, 02 marca 2022 16:20

W Skorzęcinie spłonęły rowerki wodne

 
W Skorzęcinie spłonęły rowerki wodne źródło: OSP Skorzęcin

W środowe południe służby zostały powiadomione o pożarze w rejonie Jeziora Niedzięgiel, gdzie w ogniu miały stanąć rowerki wodne.

Do zdarzenia doszło 2 marca br. przed godziną 13. Służby otrzymały powiadomienie o pożarze rowerków wodnych, znajdujących się w rejonie Rybakówki w Skorzęcinie, na brzegu Jeziora Niedzięgiel. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Skorzęcin, OSP Witkowo, OSP Mielżyn i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano pożar kilku urządzeń służących do pływania po jeziorze. Działania strażaków polegały na stłumieniu ognia oraz dogaszeniu tlących się elementów - w sumie zniszczeniu uległo kilka rowerków wodnych oraz kajaki. Na miejsce zdarzenia wezwano policję, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia.


źródło: OSP Skorzęcin

1 komentarz

  • Link do komentarza Rafal czwartek, 03 marca 2022 09:51 napisane przez Rafal

    O znowu. Konkurencja wykańczać konkurencję. Czyli wojna gangów

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane