wtorek, 01 lutego 2022 12:25

Przewrócony dostawczak na ul. Pustachowskiej

 

We wtorkowe południe służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym z udziałem pojazdu dostawczego, który wypadł z drogi na szosie prowadzącej z Gniezna do Gębarzewa.

Do zdarzenia doszło 1 lutego krótko przed godziną 12. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, pojazd dostawczy marki Isuzu, jadące od strony Gębarzewa w kierunku Gniezna (już na terenie miasta), najprawdopodobniej wpadł w poślizg po czym zjechał na poletko z sadzonkami drzew i tam przewrócił się na bok.

Do zdarzenia przybyły JRG Gniezno oraz OSP Czerniejewo, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia. Kierujący autem został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego, jednak nie odniósł on poważniejszych obrażeń i po badaniu pozostał na miejscu. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Batman wtorek, 01 lutego 2022 14:12 napisane przez Batman

    Jak szaleni jeżdżą tymi węglowozami po okolicy nie dziwota ze się rozbił.
    ładowność 1.3Tony,a załadowane 5 Ton to norma.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane