czwartek, 27 stycznia 2022 11:40

Alpiniści „odwiedzili” najmłodszych pacjentów szpitala

 

W czwartkowy ranek na budynku B szpitala przy ul. św. Jana pojawili się nietypowi goście - alpiniści, którzy odwiedzili młodych pacjentów zza okien.

Wszystko to w ramach inicjatywy "Alpiniści dla WOŚP", która jest akcją pracowników branży "wysokościowej". Po raz kolejni wyruszyli oni w Polskę, odwiedzając szpitale w strojach suprbohaterów, by myć okna i jednocześnie malować uśmiechy na twarzach małych i większych pacjentów szpitali.

W czwartek organizatorzy akcji odwiedzili gnieźnieński szpital, gdzie z dachu budynku B opuścili się na linach do okien oddziału dziecięcego, mieszczącego się na górnych piętrach. W ten sposób na pewno urozmaicili małym pacjentom ich pobyt w lecznicy, który nierzadko wiąże się z wieloma trudnościami. Jednocześnie inicjatorzy akcji zachęcali do wsparcia swojej WOŚP-owej skarbonki.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022