sobota, 22 stycznia 2022 09:19

Na al. Reymonta auto uderzyło w drzewo. Kierująca pijana

 

W piątkowy, śnieżny wieczór, służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na al. Reymonta w Gnieźnie.

Do zdarzenia doszło 21 stycznia około godziny 22 na al. Reymonta na wysokości Urzędu Gminy Gniezno. Podczas występujących wówczas opadów śniegu, kierująca samochodem marki Citroen, jadąc w kierunku ronda, straciła panowanie nad autem i wpadła na wysepkę oddzielającą pasy ruchu, gdzie uderzyła w drzewo.

Na miejsce zdarzenia przybyły służby, które zabezpieczyły uszkodzony pojazd. Kierująca autem trafiła pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Jak potwierdziła nam KPP Gniezno, miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Przez pewien czas ruch na tym odcinku drogi był wstrzymany - do momentu usunięcia pojazdu na pobocze. Postępowanie w tej sprawie trwa.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Kierowca sobota, 22 stycznia 2022 15:41 napisane przez Kierowca

    Kupi sobie teraz pierdziela do 50 km/h i będzie nadal tak samo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022