środa, 26 stycznia 2022 08:05

Koniec problemów z przechowywaniem rzeczy - magazyn self storage jest już w Gnieźnie

  Artykuł sponsorowany

Zagracone balkony, piwnice czy garaże to zmora wielu z nas. Chociaż jeszcze większym problemem jest ich brak. Także firmy notorycznie zmagają się z brakiem miejsca.

Co więc można zrobić z rowerem, oponami, meblami w czasie przeprowadzki, dokumentami czy firmowym towarem? Rozwiązanie jest proste i teraz również mieszkańcy Gniezna mogą z niego skorzystać. Firma City Depot uruchomiła właśnie magazyn samoobsługowy na ulicy Gdańskiej 104.

Czym są magazyny self storage?

Trend ten przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych. Jest on też bardzo popularny w Europie Zachodniej i staje się coraz bardziej znany, a także chętnie wykorzystywany w Polsce.

Idea self storage polega na przechowywaniu wszelkiego rodzaju rzeczy w magazynach samoobsługowych. To od klienta zależy, jak duży boks do przechowywania potrzebuje i na jaki czas. Dlatego jest to świetna opcja zarówno dla długo, jak i krótkoterminowego wynajmu, a co ważne, mogą z niej korzystać zarówno osoby fizyczne jak i firmy.

Firma City Depot otworzyła niedawno taki magazyn w Gnieźnie, więc mogą z ulgą odetchnąć wszyscy ci, którzy upychali dotychczas swoje rzeczy gdziekolwiek się dało, bez ładu i składu, bez odpowiednich warunków i zabezpieczeń. 

Co oferuje magazyn samoobsługowy City Depot?

Wynajęcie magazynu self storage jest niezwykle łatwe, między innymi dzięki elastycznej umowie. To klient wybiera, na jak długo potrzebuje miejsca do przechowywania swoich rzeczy. Najkrótszy możliwy termin, na jaki można wynająć boks, to 1 miesiąc, jest to więc idealny czas na przykład w czasie remontu czy przeprowadzki.

Klient także wybiera, jak dużą przestrzeń potrzebuje. Dostępne są boksy już od 3 m². Można przechowywać w nich narty, ubrania, książki, narzędzia, meble, dokumenty, urządzenia biurowe czy firmowy towar.

Magazyn na wynajem City Depot przy ulicy Gdańskiej 104 jest otwarty siedem dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Klient więc w dzień i w nocy, w niedzielę i w święta ma dostęp do swoich rzeczy.

I co najważniejsze, w przeciwieństwie do rzeczy przechowywanych w garażach lub piwnicach, może spać spokojnie nie martwiąc się o pozostawione tam przedmioty, gdyż magazyn jest stale monitorowany, a dostęp na plac, na którym się znajduje jest objęty kontrolą dostępu. Klient posiada również swoją kłódkę do wynajętego boksu, więc nikt nieupoważniony nie ma możliwości dostania się zarówno na plac, jak i do boksu.

Formalności związane z wynajmem można załatwić bez wychodzenia z domu. Wystarczy na stronie www.citydepot.pl wypełnić formularz. Umowę otrzymamy nawet w kilka minut. Po jej podpisaniu i opłaceniu wynajmu można bez przeszkód korzystać z małego magazynu.

W przypadku jakichkolwiek pytań bez problemu można skontaktować się z konsultantami firmy City Depot pod numerem telefonu +48 885 105 205 lub pisząc na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Magazyny self storage firmy City Depot to przełom w przechowywaniu rzeczy. Dowiedz się więcej i skorzystaj już dziś.
 

City Depot w Gnieźnie
ul. Gdańska 104
tel. + 48 885 105 205
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.citydepot.pl

  

Ostatnio dodane

Antyki022022