środa, 19 stycznia 2022 07:55

ZUS zaprasza na szkolenie online

  mnopr

Gnieźnieński oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na szkolenie tematyczne skierowane szczególnie do przedsiębiorców.

1 lutego 2022 r. w godzinach od 10:00 do 12:00 odbędzie się szkolenie online „Ulga na start, mały ZUS plus, preferencyjne składki, działalność nieewidencjonowana – warunki, uprawnienia, skutki”. Zapisy na szkolenie przyjmowane są pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W zgłoszeniu należy podać: adres e-mail (na który ZUS wyśle link do szkolenia), datę i temat webinarium, imię i nazwisko oraz numer telefonu. Zgłoszenie należy podpisać, zeskanować i przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (formularz oraz oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych stanowiących załącznik nr 1 do ogłoszenia). Druki są zamieszczone na www.zus.pl/szkolenia i wydarzenia przy dacie każdego szkolenia.

1 komentarz

  • Link do komentarza micio środa, 19 stycznia 2022 10:20 napisane przez micio

    jaja sobie robią? to powinno być ogólnodostępne, umieszczone na youtube a nie jakieś zapisy z drukowaniem, podpisywaniem, skanowaniem....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022