wtorek, 18 stycznia 2022 14:00

Starostwo ogranicza przyjęcia petentów

 

Starostwo Powiatowe w Gnieźnie poinformowało o ponownym ograniczeniu przyjmowania petentów w urzędzie - niektórzy będą mogli wchodzić do budynku w określonych sprawach.

Jak poinformowało Starostwo Powiatowe, działanie to podejmuje w celu maksymalnego ograniczenia możliwości pojawienia się zakażenia w jednostce. Dlatego od środy 19 stycznia br. bezpośrednia obsługa interesantów odbywać się będzie ponownie w tymczasowym biurze podawczym urzędu lub poprzez skrzynkę podawczą. 

- W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o całkowite ograniczenie osobistego załatwienia spraw w Starostwie Powiatowym i procedowania ich za pośrednictwem biura podawczego, telefonicznie w formie korespondencji tradycyjnej lub elektronicznej - informuje Starostwo. 

Jak dodano, Wydział Komunikacji, Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego kontynuuje bezpośrednią obsługę klientów, oddając do dyspozycji klientów poczekalnię wewnątrz budynku, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Zgłoszenia telefoniczne w celu rejestracji pojazdu, tel. 61 424 07 09. Obsługa bezpośrednia we wszystkich sprawach odbywać się będzie po wcześniejszym pobraniu biletu z urządzenia zarządzającego kolejką. Więcej informacji o zasadach pracy Starostwa dostępnych jest pod tym linkiem.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane