niedziela, 16 stycznia 2022 14:27

Poranny pożar altany i domku letniskowego

 
Poranny pożar altany i domku letniskowego źródło: OSP Kłecko

We wczesny niedzielny poranek, służby otrzymały zawiadomienie o pożarze altany, położonej na terenie jednej z nieruchomości w Zakrzewie w gminie Kłecko.

Do zdarzenia doszło 16 stycznia, przed godziną 5.30. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o pożarze, jaki został zauważony na terenie Zakrzewa. W ogniu miała stać altana, położona na jednej z działek.

Na miejsce skierowano strażaków z OSP Kłecko i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego zastępu zastano rozległy pożar zarówno altany, jak i stojącego obok domku letniskowego. Do czasu przybycia strażaków ten drugi w znacznej części został już spalony. 

Działania strażaków polegały na podaniu prądów wody na płonące elementy, a po stłumieniu ognia na dogaszeniu tlących się części obiektu. Działania na miejscu trwały przez około godzinę. Na miejscu obecna była także policja. 

źródło: OSP Kłecko

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022