sobota, 15 stycznia 2022 14:23

Kierowca zasłabł za kierownicą - auto uderzyło w drzewo

 
Kierowca zasłabł za kierownicą - auto uderzyło w drzewo źródło: OSP Skorzęcin

W sobotnie południe służby zostały powiadomione o wypadku, do którego miało dojść na terenie ośrodka wypoczynkowego w Skorzęcinie.

Do zdarzenia doszło 15 stycznia, po godzinie 12 na alei prowadzącej od strony wjazdu na teren ośrodka. Służby zostały powiadomione o samochodzie, które miało uderzyć w drzewo.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Skorzęcin oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego zastępu zastano samochód, który rozbił się o przydrożne drzewo. Autem kierował mężczyzna, który najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą - strażacy zajęli się poszkodowanym do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Skorzęcin

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane