piątek, 14 stycznia 2022 14:31

Z drogerii zniknął towar - kto rozpoznaje mężczyznę?

 
Z drogerii zniknął towar - kto rozpoznaje mężczyznę? źródło: KPP Gniezno

Policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, do której doszło w połowie grudnia ub. roku w sklepie na Winiarach.

Do zdarzenia doszło 15 grudnia 2021 roku w drogerii na os. Jagiellońskim w Gnieźnie. Kamery monitoringu sklepowego uchwyciły mężczyznę, który może mieć związek z kradzieżą kosmetyków o wartości ponad 800 złotych.

Osoby mogące rozpoznać mężczyznę proszone są o kontakt z gnieźnieńskimi policjantami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , telefon 47 77 21 287 lub 47 77 21 211.


źródło: KPP Gniezno

6 komentarzy

 • Link do komentarza Wasyl07 sobota, 22 stycznia 2022 10:30 napisane przez Wasyl07

  Do napisane przez Pracownik, w waszym interesie jest to. Chyba że jest w tym całym chciwy podstęp. Sklepy są wysoko ubezpieczone od kradzieży, bo na samym terenie naszego miasta zbyt często dochodzi do kradzieży. Czy was to nie zastanawia.

 • Link do komentarza Pracownik czwartek, 20 stycznia 2022 16:55 napisane przez Pracownik

  Wasylu pracownik ma się szarpać z bandziorem za 3010 brutto? Zejdź na ziemię.

 • Link do komentarza Agnieszka poniedziałek, 17 stycznia 2022 10:21 napisane przez Agnieszka

  Widać że nie ma Pan pojęcia o tym co Pan pisze .
  W drogerii pracują praktycznie same kobiety.
  Zatrzymaja złodzieja, on dostanie mandat a później przyjdzie przerysuje samochód pracownika lub coś jeszcze gorszego. Od tego są soecjalne służby a nie pracownicy drogeri ..

 • Link do komentarza Aga piątek, 14 stycznia 2022 20:45 napisane przez Aga

  Proponuję zatrudnić dobrego, bystrego ochroniarza!!!

 • Link do komentarza Babcia piątek, 14 stycznia 2022 18:18 napisane przez Babcia

  i dlatego między innymi właśnie maseczki powinny zniknąć z twarzy, nie dość że nie chronią a szkodzą... to jeszcze można ukryć tożsamość... i być złodziejem

 • Link do komentarza Wasyl07 piątek, 14 stycznia 2022 18:13 napisane przez Wasyl07

  Gdzie była ochrona obiektu, i pracownicy. Znając życie ochrony nie ma, a pracownicy na fajce.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane