wtorek, 04 stycznia 2022 15:20

Wygrana 2 mln złotych w totolotku

 

O wyjątkowym szczęściu może mówić właściciel lub właścicielka kuponu, który w Nowy Rok okazał się być najlepiej wytypowanym w całym kraju.

W trakcie losowania Lotto, które odbyło się w minioną sobotę 1 stycznia 2022 roku, na terenie powiatu gnieźnieńskiego padła wysoka wygrana na sumę 2 milionów złotych. 

Szczęśliwy kupon został zakupiony w kolekturze przy Placu Obrońców Żydowa w Żydowie. Właściciel lub właścicielka kuponu zakreśliła na nim liczby, które zostały wybrane podczas wieczornego losowania - 3, 4, 11, 17, 19, 24 i pozwoliły na zdobycie 2 mln złotych. Jest to pierwsza wygrana pierwszego stopnia w tej miejscowości. 

Przypomnijmy iż na początku grudnia 2021 roku w zdrapce Lotto w kolekturze na ul. Armii Krajowej w Gnieźnie padła wygrana 200 tys. złotych, a w lipcu ub. roku przy ul. Wolności w Mini Lotto wygrana wynosiła 288 tys. złotych. W styczniu 2021 roku w Eurojackpot kwotę ponad 1 mln wygrał kupon złożony w kolekturze przy ul. Roosevelta w Gnieźnie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane