wtorek, 07 grudnia 2021 17:55

Zebrano 100% kwoty dla małej Olgi!

 

Po ponad roku trwającej zbiórki udało się zebrać wymaganą kwotę, która jest niezbędna do leczenia Olgi Miśkiewicz.

7 740 990 złotych i 100% - taki wynik pojawił się we wtorkowe popołudnie na liczniku zbiórki prowadzonej na rzecz Olgi Miśkiewicz. Dziewczynki, która wymaga terapii genowej, by walczyć z SMA. Na jej rzecz od roku odbywały się liczne imprezy, festyny, pikniki, mecze, spotkania, kiermasze i wiele innych inicjatyw, dzięki czemu możliwe zebranie było ponad 9 milionów złotych niezbędnych do przeprowadzenia.

Stało się to też dzięki wyjątkowemu gestowi nie tylko 211 990 osób, które przekazały datki w formie internetowej, ale także innym źródłom. 529 tys. złotych przekazała rodzina Piotra, który przegrał walkę z chłoniakiem i również zbierał kwotę na leczenie. Kolejne 300 tys. złotych udało się uzbierać w fundacji podczas emisji programu "Sprawa dla reportera". Wszystkich serc, które przekazały datki, nie da się wymienić. 

- Mamy to, mamy zielony pasek. Mamy 100% na zbiórce. Udało się to dzięki wam, dzięki waszej pomocy, waszemu wsparciu. Bardzo dziękujemy wam za to, że byliście z nami przez cały ten rok. To był trudny rok, ale jak się okazuje - bardzo owocny i opłacało się. Oldzia, dzięki waszemu wsparciu, dzięki waszemu dobremu sercu, otrzyma terapię genową i jest to szansa na jej lepsze życie - powiedziała mama Olgi w filmiku, zamieszczonym na Facebooku i dodała: - Mamy nadzieję, że szybko uda nam się załatwić wszystkie formalności i Oldzia lada dzień będzie w Lublinie, lada dzień dostanie swoją szansę na lepsze życie. Dziękujemy wam z całego serca. Brakuje mi słów, by wyrazić moją wdzięczność dla was. 

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Krzychu środa, 08 grudnia 2021 06:49 napisane przez Krzychu

    I to jest bardzo dobra wiadomość.

  • Link do komentarza Salowa wtorek, 07 grudnia 2021 23:14 napisane przez Salowa

    Łzy napływają do oczy ilu jest dobrych ludzi, a jednocześnie gotuję się krew kiedy pomyśli się ze corocznie z budżetu państwa idzie 2 mld złotych na paskudną propagandę w pewnej telewizji. Ilu dzieci byśmy za to byli w stanie uratować od zaraz.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane