poniedziałek, 06 grudnia 2021 14:28

Przez zły manewr wypadła autem w pole

 
Przez zły manewr wypadła autem w pole źródło: KPP Gniezno

Uszkodzeniem pojazdu oraz mandatem karnym zakończyło się zdarzenie drogowe kierującej, która źle oceniła sytuację na drodze.

Do zdarzenia drogowego doszło w minioną sobotę, 4 grudnia po godzinie 21 na drodze wojewódzkiej nr 190 w Polskiej Wsi koło Kłecka. Jak wynika z ustaleń policji, kierująca peugeotem, 38-letnia mieszkanka Wągrowca, na łuku drogi w lewo przejechała podwójną ciągłą. Będąc już na lewym pasie zauważyła jadący z przeciwnego kierunku samochód. Chcąc uniknąć czołowego zderzenia zjechała na prawy pas uderzając w przepust drogowy a następnie doprowadzając do wywrócenia pojazdu, który zatrzymał się na polu.

Kierująca po badaniach przez załogę pogotowia została zwolniona do miejsca zamieszkania. Skończyło się między innymi na całkowitym uszkodzeniu nadwozia i mandacie karnym. - Niejednej kolizji na drodze można by uniknąć, gdyby kierowcy nie podejmowali ryzykownych manewrów, tak jak w przypadku kierującej peugeotem - informują policjanci. 

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane