piątek, 03 grudnia 2021 07:55

Utrudnienia na ul. Pustachowskiej

 

PWiK informuje o utrudnieniach w ruchu, które wystąpią w piątek 3 grudnia na odcinku ul. Pustachowskiej w kierunku Gębarzewa.

Jak informuje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji (komunikat wysłany o 7:47), w związku z koniecznością przeprowadzenia prac na ul. Pustachowskiej, odcinek tej ulicy od skrzyżowania z ul. Leszczynową w kierunku Gębarzewa, zostanie zamknięty dla ruchu drogowego. 

PWiK przekazał, że utrudnienia w ruchu wystąpią w piątek 3 grudnia w godzinach od 8 do 15. Spółka przeprasza za zaistniałe utrudnienia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane