piątek, 03 grudnia 2021 07:38

Wysoka wygrana w zdrapce Lotto

 

Sporą sumę zainkasować może właściciel lub właścicielka zdrapki, która została zakupiona na terenie Gniezna i zawierała wysoką wygraną.

Jak informuje Lotto, na terenie Gniezna odnotowano kolejną w ostatnich miesiącach wygrana w ramach gier Lotto. Tym razem jest to zdrapka, którą zakupiono 29 listopada br. w sklepie Społem przy ul. Armii Krajowej 10 na os. Grunwaldzkim. Po zdjęciu warstwy na jednym z pól ukazała się wygrana 200 tysięcy złotych. 

Jest to kolejna wygrana w ramach gier Lotto na terenie Gniezna w tym roku - lipcu w Mini Lotto kupionym w kolekturze przy ul. Wolności padła kwota 288 tys. złotych, a w styczniu br. w Eurojackpot właściciel lub właścicielka kuponu zainkasował 1 mln 69 tys. złotych. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane