poniedziałek, 29 listopada 2021 09:00

Potrącenie rowerzysty w centrum. Sprawca uciekł

 

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w miniony weekend w centrum miasta, gdzie kierujący samochodem potrącił rowerzystę.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę 27 listopada, po godzinie 22 na ul. Mieszka I. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, kierujący nieznanym samochodem osobowym (jadąc od strony ul. Kościuszki w kierunku ul. Chrobrego), podczas wyprzedzania samochodu osobowego marki Ford, doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwka rowerzystą.

W wyniku uderzenia kierujący jednośladem 35-latek upadł na jezdnię, odnosząc obrażenia ciała. Tymczasem sprawca całego zdarzenia oddalił się w kierunku ul. Chrobrego, nie udzielając pomocy poszkodowanemu.

Wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy kierującemu jednośladem, który następnie trafił do szpitala w celu przeprowadzenia dalszych badań. Po tym został zwolniony do domu. Dokładne okoliczności ustala policja - trwają czynności zmierzające do ustalenia tożsamości sprawcy.

2 komentarzy

  • Link do komentarza wilk wtorek, 30 listopada 2021 15:32 napisane przez wilk

    Nadzwyczajna kasta uniewinni albo da wyrok w zawieszeniu !!

  • Link do komentarza kierowca poniedziałek, 29 listopada 2021 11:35 napisane przez kierowca

    Jak operator monitoringu będzie chciał poświecić swój czas to powinien namierzyć sprawcę.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane