czwartek, 25 listopada 2021 10:22

Ranny mężczyzna przed szpitalem - komunikat policji

 

Gnieźnieńscy policjanci poszukują świadków, którzy udzielali pomocy rannemu mężczyźnie w środowy wieczór. Sytuacja miała miejsce w centrum miasta.

W środowy wieczór w jednej z kamienic w centrum Gniezna doszło prawdopodobnie do brutalnego pobicia mężczyzny, który odniósł poważne obrażenia ciała. W tej sprawie, jak informuje nas komenda, na tę chwilę zatrzymano pięć osób.

W tej sprawie pojawił się osobny artykuł: Nie żyje mężczyzna - kilka osób zatrzymanych

Komenda Powiatowej Policji w Gnieźnie opublikowała komunikat, w którym zwraca się do osób, które w środę, tj. 24 listopada br. około godziny 20:00 udzieliły pomocy bądź były świadkami udzielania pomocy rannemu mężczyźnie w rejonie Szpitala Pomnik Chrztu Polski i doprowadziły go do izby przyjęć.

Policja prosi tę osobę lub osoby o pilny kontakt z zastępcą naczelnika Wydziału Kryminalnego pod nr tel. 516-909-731 lub z dyżurnym jednostki tel. 47 77 21 211.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane