piątek, 12 listopada 2021 22:44

Nie żyje 17-latek. Miało dojść do pobicia

 

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w piątkowy ranek w jednym z mieszkań w centrum Gniezna.

Do zdarzenia doszło 12 listopada w godzinach rannych. W jednym z mieszkań przy ul. Cierpięgi ujawniono młodego chłopaka z obrażeniami ciała, wskazującymi na pobicie. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego, po opatrzeniu na miejscu, przewiózł poszkodowanego 17-latka do szpitala. Niestety, w późnych godzinach popołudniowych młody chłopak zmarł. 

Jak przekazała nam KPP Gniezno, w sprawie został zatrzymany 19-latek. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mogło dojść do pobicia, które miało skutkować śmiertelnymi obrażeniami u 17-latka. Okoliczności zdarzenia ustala policja pod nadzorem prokuratora.

7 komentarzy

 • Link do komentarza Mieszkaniec poniedziałek, 15 listopada 2021 05:26 napisane przez Mieszkaniec

  Studencik jestem ciekaw czy we Wrześni jest aż tak spokojnie? W każdym mieście sa dzielnice, po których lepiej się nie poruszać. Już i tak na przełomie ostatnich lat zrobiło się bezpieczniej w Gnieznie, a bieganie po ulicach świadczy o strachu i traumie przez pobiciem wiec musieli ciebie bardzo gnębić skoro tak pedzisz

 • Link do komentarza byłem widziałem niedziela, 14 listopada 2021 19:42 napisane przez byłem widziałem

  Śmieszny z ciebie wrzesiński student. Pomieszkałbyś w Poznaniu to byś zobaczył, jak tam wyglądają kwestie bezpieczeństwa i żulerii zalegającej bankomaty, przystanki, tramwaje i bramy.

 • Link do komentarza Nie jestem z Cierpięg niedziela, 14 listopada 2021 11:11 napisane przez Nie jestem z Cierpięg

  Student z wrześni.... Z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że raczej jesteś przepraszam, ale takim nieudacznikiem życiowym. W sprincie przeszedłeś tą ulice... I co z tego? Nie bój się życia.

 • Link do komentarza Puma niedziela, 14 listopada 2021 08:56 napisane przez Puma

  @Student z Wrześni- trafna diagnoza, tak tu jest, niestety... Ale czego się spodziewać, jak Gniezno jest zarządzane tak samo, jak Warszawa? POkomuna tu rządzi...

 • Link do komentarza 123456 sobota, 13 listopada 2021 19:40 napisane przez 123456

  Tak jest w kazdym Mieście w centrum .

 • Link do komentarza Student z Wrześni sobota, 13 listopada 2021 13:58 napisane przez Student z Wrześni

  Studiuję w Gnieźnie już 5. rok (na szczęście ostatni) i pomijając fatalne dojazdy, to i także kwestia bezpieczeństwa u was nie wygląda najlepiej. Narąbani żule, pełno mętów, małolaty cwane w grupie. Masakra. Cierpięgi... Kiedyś musiałem przez nie iść na dworzec PKS, bo wyjątkowo MPK nie jechało z przystanku na którym wsiadam (wtedy jeszcze jeździły autobusy do Wrześni, a PKP remontowało tory), było to jakoś po 11 rano, a i tak z lękiem i na sprincie przeszedłem przez tą ulicę. Patologia, patologię pogania.

 • Link do komentarza Kibic sobota, 13 listopada 2021 13:06 napisane przez Kibic

  Straszne :( Wyrazy współczucia dla rodziny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane