środa, 27 października 2021 10:14

Kompletnie pijany wjechał autem do rowu

 
Kompletnie pijany wjechał autem do rowu źródło: OSP Witkowo

Do zdarzenia drogowego z udziałem pijanego kierowcy, doszło w miniony wtorek na szosie między Witkowem a Wólką.

Do zdarzenia doszło 26 października, około godziny 11. Wówczas to służby zostały powiadomione o wypadku, do jakiego miało dojść na drodze wojewódzkiej nr 260 w rejonie Mielżyna. Z uwagi na nieprecyzyjną informację o lokalizacji, na miejsce skierowano zastępy OSP Witkowo, OSP Mielżyn, JRG Gniezno, a z powiatu słupeckiego OSP Brudzewo, OSP Strzałkowo i JRG Słupca. 

Po najechaniu na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do niego już na terenie powiatu słupeckiego - w Brudzewie. W związku z tym, że ilość służb była na miejscu wystarczająca, część wozów z gnieźnieńskich jednostek zawróciła lub po krótkim czasie zakończyła działania. 

Na miejscu okazało się, że kierujący samochodem osobowym, jadący na odcinku z Wólki do Mielżyna, utracił panowanie nad autem, przetarł nim barierę ochronną i wpadł do rowu. Jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, prowadzący po opuszczeniu auta miał problemy z zachowaniem równowagi i wszystko wskazywało na to, że jest kompletnie pijany. Dzisiaj informację tę potwierdził serwis slupca.pl, który podał, że sprawca zdarzenia miał 3,3 promila alkoholu w organizmie - został zatrzymany do wytrzeźwienia, a za swój czyn odpowie przed sądem. 

1 komentarz

  • Link do komentarza Batman środa, 27 października 2021 19:19 napisane przez Batman

    Następny gratulacje w tygodniu będzie następnych 10 lub i więcej na gazie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022