środa, 27 października 2021 08:20

PEC bezpłatnie udostępnia żużel

  Artykuł sponsorowany
PEC bezpłatnie udostępnia żużel zdjęcie nadesłane

PEC w Gnieźnie informuje, że bezpłatnie udostępni żużel, niezależnie od ilości przy odbiorze własnym transportem.

Żużel dostępny jest w dwóch miejscach odbioru. W ciepłowni C-13 przy ul. Spichrzowej 18 w Gnieźnie oraz w ciepłowni C-14 przy ul. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej.

Odbiór możliwy jest po wcześniejszym umówieniu się pod numerem telefonu 723 343 024. Cena żużla z dowozem na terenie Gniezna wynosi 11,00 zł netto za tonę (13,53 zł brutto). Więcej informacji na www.pec.gniezno.pl.

1 komentarz

  • Link do komentarza Garstka  Zbigniew niedziela, 24 października 2021 12:07 napisane przez Garstka Zbigniew

    Żużel” pod względem prawnym zaliczany jest jako odpad, co oznacza, że podlega przepisom dotyczącym odpadów. Produkty uboczne powstające po spaleniu miału węgla kamiennego, zostały sklasyfikowane pod kodem: 10 01 01 – żużle, popioły paleniskowe i pyły z kotłów.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane