poniedziałek, 18 października 2021 18:47

Zderzenie samochodu osobowego i dostawczego

 
Zderzenie samochodu osobowego i dostawczego źródło: OSP Mielżyn

 W poniedziałkowe popołudnie służby zostały zadysponowane do zdarzenia drogowego, do którego doszło na szosie między Mielżynem a Witkowem.

Do zdarzenia doszło 18 października, przed godziną 14:30. Wówczas to służby otrzymały powiadomienie o wypadku drogowym, do którego doszło na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 260, tuż za Mielżynem w kierunku na Witkowo.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Mielżyn, OSP Witkowo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępu zastano dwa pojazdy uczestniczące w wypadku - dostawczy, przewożący betonowe płyty oraz osobowy marki Audi - po zderzeniu auto zatrzymało się w polu. W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby, którym udzielono pomocy do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. 

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na tym odcinku szosy był zablokowany.

źródło: OSP Mielżyn

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane