czwartek, 30 września 2021 08:12

Zderzenie dwóch aut w czwartkowy ranek

 
Zderzenie dwóch aut w czwartkowy ranek źródło: OSP Witkowo

Jedna osoba została poszkodowana w zdarzeniu drogowym, do którego doszło w czwartkowy ranek na szosie z Witkowa w kierunku Mielżyna.

Do zdarzenia doszło 30 września, po godzinie 6. Służby zostały powiadomione o zderzeniu dwóch samochodów na drodze wojewódzkiej nr 260 tuż za Mielżynem w kierunku Witkowa. Na miejsce skierowano OSP Witkowo, OSP Mielżyn oraz JRG Gniezno.

Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano dwa pojazdy marki Volkswagen i Opel po zderzeniu czołowo-bocznym na jednym ze skrzyżowań. Działania ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz uszkodzonych pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, którą zajął się zespół ratownictwa medycznego. Okoliczności zdarzenia ustali policja. 

źródło: OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022