poniedziałek, 20 września 2021 18:36

Śmigłowiec LPR lądował na Dalkach

 

W poniedziałkowy, wczesny wieczór na boisku przy ul. Gajowej na os. Dalki w Gnieźnie lądował śmigłowiec ratunkowy.

Sytuacja miała miejsce 20 września około godziny 18. Wówczas to na osiedlu Dalki, na boisku przy ul. Gajowej lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na miejscu czekał na niego zespół ratownictwa medycznego wraz z pacjentem - dzieckiem, które zostało poszkodowane na terenie jednej z posesji w tej części miasta. Z nieoficjalnych informacji wynika iż miało ono odnieść obrażenia podczas zabawy na trampolinie.

Po konsultacji między ratownikami i przekazaniu małego pacjenta, śmigłowiec przetransportował go do szpitala w Poznaniu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane